Dla blogerów

Poznaj najlepszą platformę influencerów w Polsce!

Masz pytania, chcesz do nas dołączyć? 

Napisz: kontakt@blomedia.pl 

Co robimy?

Współpracujemy z czołowymi polskimi blogerami, niezależnymi autorami i liderami opinii. Opowiadamy historie marek przy pomocy influencerów mających realny wpływ na preferencje i decyzje zakupowe milionów swoich czytelników.

W naszej platformie zrzeszamy ok. 600 niezależnych autorów i setki blogów z kategorii: kuchnia, moda i lifestyle, motoryzacja, technologia, podróże i parenting.

Jesteś autorem? 

Prowadzisz bloga? 

Poszukujemy ludzi z pasją!

Łączymy blogerów ze światem biznesu. Dzielimy się naszym zyskiem z autorami, dzięki czemu nasze stawki są jednymi z najlepszych na rynku. Wypracowaliśmy elastyczne zasady współpracy, korzystne dla obu stron. Cenimy przede wszystkim talent – ważne dla nas są nie tylko statystyki bloga, ale przede wszystkim jego jakość.

Dołącz do nas i zacznij zarabiać.
 

Na czym polega współpraca?

Treści z Twojego bloga prezentowane są na jednej z platform - tematycznie powiązanej z blogiem (kuchnia.blomedia.pl,moda.blomedia.pl etc.). Linki do poszczególnych wpisów z Twojego bloga mają formę graficzną, kliknięcie w kafelek z zajawką przekierowuje użytkownika ze strony agregatu do strony bloga.

Celem powstania platform jest stworzenie dobrego miejsca do emisji natywnych formatów reklamowych (Power Content, Brand Post, Gallery Post etc.).

Przed startem każdej kampanii pytamy naszych autorów, czy chcą wziąć udział w danej akcji i czy kreacja im odpowiada (nie emitujemy niczego bez zgody).

Za realizację kampanii rozliczamy się z Tobą na jasnych i korzystnych warunkach.

Po zakończonej kampanii, każdy z autorów otrzymuje od nas raport. Wypłata wynagrodzenia następuje każdorazowo po zakończonej kampanii i przelewana jest 20-go dnia każdego miesiąca (po zakończeniu kampanii) -  na podstawie faktury VAT lub umowy o dzieło.